Ilu Partnerów Seksualnych wypada mieć Kobiecie?

On 19 stycznia 2013 by eSKa

Żyjemy w Matrixie -  w Świecie w którym wszystko ma swój numer. Wszechogarniająca matematyka: zera, jedynki, dwójki, trójki… i wszelkiego rodzaju matematyczne kombinacje. Są Pesel-e, NIP-y, Pin-y, numery Pracownicze, porządkowe, rejestracyjne i ewidencyjne. Nie jestem eSKa, lecz numer XXX w rejestrze bazy danych.

Miłość sprowadza się do wyznacznika ilości przeżytych ze Sobą dni. Bogactwo do ilości zer na koncie. Kobieta przestaje być Kobietą, a zaczyna być Dziwką, gdy ilość Partnerów Seksualnych przedstawia dwucyfrowa liczba.

Gdy w Relacji, Związku, Towarzystwie pada TO Pytanie w Mózgu Kobiety rodzi się nowe: „Ilu? Ilu powiedzieć, by nie zostać uznaną za rozwiązłą?” Nie liczy się Wartość Kobiety, lecz ilość Penisów, które Ją spenetrowało. Takie podejście Społeczeństwa zabija w Kobietach możliwość odnajdywania i poznawania Siebie, a w najlepszym przypadku uczy jak skutecznie Kłamać. Mężczyźni oczekują zaś, że Ich Kobieta będzie Idealną, Wierną Żoną, Wspaniałą Matką i Wyrafinowaną Kochanką. Jak Produkt 3in1.

Uważam, że jeśli Facet ma Problem z tym ILU miała przed NIM tak naprawdę ma Problem Sam ze Sobą. Boi się, że nie spełni oczekiwań, że wypadnie gorzej od Tych wcześniejszych, że przed Nim na pewno był Ktoś Lepszy (czytaj: Większy, Ruchliwszy, Sprawniejszy, Szybciej powstający z martwych).

Przeglądając Fora i czytając Statystyki zauważyłam, że według opinii Forumowiczów Kobieta nie powinna przyznawać się do więcej niż dziesięciu Partnerów Seksualnych. Co najciekawsze są wręcz tabele, które przedstawiają, kiedy Kobieta jest nadal Kobietą, a kiedy zaczyna być Dziwką…

Do 18 roku życia maksymalnie 1 Partner Seksualny.

Do 20 roku życia maksymalnie 1 do 2 Partnerów Seksualnych.

Do 25 roku życia maksymalnie 2 do 5 Partnerów Seksualnych.

Do 30 roku życia maksymalnie 7 Partnerów Seksualnych.

Powyżej 30 roku życia maksymalnie 15 Partnerów Seksualnych.

 

PARADOKS i GŁUPOTA…

 

To już nie są RAMKI to KAJDANKI, to PASY CNOTY dla Ubogich w ROZUM.

 

Mężczyzno, Facecie, Chłopczyku!

Jakie Auto wolałbyś kupić, gdybyś miał kupować używane? Z niskim, lecz zakłamanym przebiegiem, czy z wysokim, lecz oryginalnym? Problem w procederze przekręcania liczników polega na tym, że Chcemy kupować auta o określonym przebiegu kilometrów, to jest nie więcej niż… Słyszymy to co Chcemy usłyszeć, widzimy to co Chcemy widzieć, kupujemy to co Chcemy kupić, a w rezultacie…?

A w rezultacie kupujemy czteroletnie auto – z przebiegiem trzystu tysięcy – stanem licznika siedemdziesiąt. A rezygnujemy…

A rezygnujemy z pięciolatka z przebiegiem stu-dwudziestu tysięcy kilometrów. Czemu? Sto-dwadzieścia w pięć lat?! Szaleństwo! Kto by to kupił?!?!?!?!?!?!?!?!?!? No właśnie Kto? Zostawiam to Wam do oceny, w kontekście Seksu, a nie Kilometrów oczywiście…

Dziwi mnie, że w XXI wieku LICZBA nadal ma TAKIE znaczenie. Przecież nie ujawni Nam Ona charakteru Partnera. Kobiety unikają jak Ognia Mężczyzn z trzycyfrową Liczbą, a mimo wszystko Chciałyby spłonąć w Jego Ogniu. Ja przerażam się, gdy Mężczyzna oznajmia dumnie liczbę poniżej Pięć, bo… Albo kłamie, albo będę Jego Nauczycielką, bo niestety uczymy się poprzez Ćwiczenia i Doświadczenia, a On nie bardzo miał okazję.

Żadna Kobieta, ani Żaden Mężczyzna nie posiedli Tajników Alkowy z Podręczników. Nie nauczyli się czytając Kamasutrę – musieli Ją przerobić – chociaż raz.

 

Kobieto!

Jeśli Mężczyźnie tak bardzo zależy na Wiedzy ILU? – powiedz Mu Prawdę. Kobiety mają tendencję do zaniżania tej Liczby, Mężczyźni z chęcią mnożą ją przynajmniej przez dwa. Jeśli zniknie z Twojego Życia, bo miałaś ZBYT wielu… Szczerze. Lepiej dla Ciebie, bo wiele Sobą nie reprezentował. Wielkie Q z małym ogonkiem lub z niskim poczuciem własnej Wartości.

Co wybierasz? Szczerość czy Obłudę? Ja wybieram Szczerość i nie wstydzę się mojej dwucyfrowej Liczby. Nie żałuję i pamiętam Imię Każdego z Nich. Nie uznaję systemu Koleżanek: „Tylko jeden Raz – nie liczy się do Statystyk.”, „Po drinku byłam – nie liczy się.”. Moim zdaniem lepiej się wyszaleć, zasmakować Przygody zanim postanowisz Związać się z Kimś na Poważnie. Zamknąć furtkę „Jak to jest z Kimś Innym?”.

Zresztą mam Nadzieję, że to Pytanie przejdzie do Lamusa jak Dziewictwo trzymane do Ślubu. Podejdźmy do tego Konsumencko w tym Konsumenckim Świecie. Czy możemy Szczerze przed Sobą uznać, że coś smakuje Nam najbardziej skoro spróbowaliśmy tylko jednej Rzeczy z Gamy Podobnych Produktów?

Mimo wszystko uważam, że Kobieta Doświadczona to Kobieta bardziej Świadoma i gdy podejmie Decyzję o Wyborze Partnera podejmie Ją Faktycznie Świadoma Praw i Obowiązków. Nie kupi tak zwanego Kota w Worku, lecz Pokocha Mężczyznę Akceptując Jego Wady i Zalety. Nie zważając na to ILU On miał i ILU Ona miała będą po prostu Szczęśliwi. Będą Tworzyć PRZYSZŁOŚĆ, a nie zagłębiać się w Przeszłości.

Wszystkich tych Panów, którzy wyliczają Wartość Kobiety pomniejszając ją o ILOŚĆ Jej Partnerów Seksualnych zapraszam do Seksuologa. Ich drzwi są szeroko Otwarte czekając na Pacjentów.

Ja natomiast kończę już ten zawiły Temat, bo od kiedy Mr Gr zaczął całować mnie po szyi jakoś kompletnie nie umiem się skupić…

2 Responses to “Ilu Partnerów Seksualnych wypada mieć Kobiecie?”

 • Marcin

  Ilość partnerów seksualnych ma się do wartości kobiety, jak wzrost mężczyzny, jego wygląd, stan konta, sposób ubierania do wartości mężczyzny. Niestety, w kwestiach uczuciowych jesteśmy bardzo radykalni, nietolerancyjni i wybrzydzamy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jako mężczyzna uważam, że mam prawo wybrać partnerkę która miała mało partnerów, jak również każdą inną na którą mam ochotę. Kobieta też miała prawo dokonywać swoich wyborów, ale nikt mnie nie zmusi do bycia z taką, która miała wielu partnerów, tak samo jak ja nie mogę wymusić na nikim, żebym się mu podobał.

 • SOCZYSTY

  slabi faceci ” hoduja” kobiety na dziwki myslac ,ze wcisna i zaoferuja je konkurencji natomiast nie zdaja sobie sprawy ,ze konkurencja rowniez mysli o tym samym i tylko sie wymieniaja z ” dziwkami” wyhodowanymi przez slabych facetow
  silni faceci sa naturalnie eliminowani przez slabych gdyz tych ostatnich jest bardzo duzo i kolko sie zamyka

Dodaj komentarz

go to ajlee
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube